SON DAKİKA

ArnavutköyEtkinliklerVideo Galeri

Geleceğin müzisyenleri Arnavutköylülere müzik ziyafeti sundu

Avlu34 Kültür Merkezi’nde, Aliye Fişenk Müzikevi öğrencilerinin katılımı ile düzenlenen etkinlikte, Arnavutköylüler müziğe doydu.

Aliye Fişenk Müzikevi’nin kuruluşunun 1. yılı münasebeti ile yapılan ve piyano, keman, bağlama öğrencilerinin yanı sıra müzik evi eğitmenlerinin de katıldığı konser, Arnavutköylü sanatseverler ve kursiyer aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Kursiyerler, ayrı ayrı verdikleri konserlerle dinleyenlere müzik ziyafeti sundular.

GELECEĞİN MÜZİSYENLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ.

Etkinlikte yaşları 6 ile 15 arasında değişen piyano ve keman öğrencileri, ortaya koydukları performansları ile geleceğin müzisyenleri olabileceklerini de gösterdiler. Yediden yetmişe birçok kursiyerin hünerlerini sergiledikleri etkinlik sonunda müzik evi eğitmeni ve sahipleri olan Aliye Fişenk Odabaş ve Süleyman Odabaş bağlama grupları ile ayrı ayrı sergiledikleri performanlaslar ile büyük alkış aldılar. Bu ilk konserin ardından gelecekte yeni konserlerin de geleceği müjdesini veren müzikevi yöneticileri, bundan sonraki konserde AFM Çocuk Korosu ve Afm Halk Müziği Korusu ile de sahnede olacakları bilgisini müzik severler ile paylaştılar.

Benzer Haberler