SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet Haberler

Arnavutköy Hacı Bektaş-ı Veli Derneği gecesi

Arnavutköy Festivali’nde Arnavutköy hacı Bektaş Veli Kültürünü Yaşatma Ve Tanıtma Derneği düzenlediği gece ile bu kültüre ait örnekler sunarken izleyen Arnavutköylüler keyifli anlar yaşadı.

2. Uluslararası Arnavutköy Kültür Sanat Festivali’nde Hacı Bektaş-i Veli Derneği gecesinde vatandaşlar yöresel  müzik ve ezgilerin eşliğinde unutamayacakları kadar güzel bir zaman geçirdiler.

Hacı Bektaş-i Veli Dernek Başkanı Yüksel Yılmaz: “Bize destek olan bütün kurumlara ve dernek başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Başta Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı ve başkan yardımcılarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Dernek başkanı Yılmaz birlik ve beraberliğin önemli olduğunu, bu tür gecelerde farklılıkların ortadan kalktığını birlik ve beraberliğin pekiştiğini vurgularken bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese tekrar  teşekkür etti.

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/12_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/11_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/9_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/8_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/7_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/2_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Hac-bektas--veli-gecesi/4_800.JPG

görsel kaynak :Arnavutköy Belediyesi

Benzer Haberler