SON DAKİKA

Arnavutköyden Manşet HaberlerBölgeden Haberler

Arnavutköy Hadımköy Gençlik ve Spor Derneği Kuruldu

Hadımköy’ TOKİ Konutlarında yaşayan vatandaşların spor ve kültürel faaliyetlerine katkı sağlama adına hizmete giren ARHAD (Arnavutköy Hadımköy Gençlik ve Spor Derneği ) bayram havası eşliğinde hizmete girdi.

Açılışına Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Boğaziçi A.Ş’nin Genel Müdürü İlhan Kartal, İsmail Engin, Dernek Başkanı Çetin Aktaş, Hadımköy Toki İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Daver, Arnavutköy Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Demir, çok sayıda basın mensubu ve vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.


Program Aziz Şehitlerimiz anısına bir dakikalık saydı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken Dernek Başkanı Çetin Aktaş ilk sözü alarak misafirlere seslendi.

Aktaş Derneğin Bölgede önemli çalışmalara imza atacağını belirtirken :“Amacımız bölgemizde bulunan gençleri spora teşvik ederek toplum adına yararlı bireyler yetiştirmektir. Bizlerde bölgemizde ki büyüklerimizin destekleriyle bu projeyi hayata koyduk. İlerleyen dönemde yapacağımız çalışmalarla bölgemiz insanına büyük katkılar sağlayacağımızı umut ediyor Derneğimizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize de teşekkür ediyorum “ dedi.

Bu tür derneklerin bölgemize olumlu katkı sağladığını belirten Arnavuköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı “Derneğin kurulmasında adı geçen herkese teşekkür ediyorum. Bölgemiz gerçekten çok büyük bir alan içinde yer almaktadır. Eminim ARHAD Belediyemizin yükünü hafifletme adına olumlu çalışmalara imza atacaktır. Bizlerde Belediye olarak Derneğimizin çalışmalarında destek olacağız” dedi.

Kaynak :Gophaber.com

Benzer Haberler