SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet Haberler

Arnavutköy Muhtarlarından Engellilere Destek

Arnavutköy Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği,Arnavutköy’de engelli vatandaşlara destek amacıyla bir gece düzenledi.

İç İşleri Bakanı Abdulkadir AKSU,Arnavutköy Kaymakamı Hürrem AKSOY,Belediye Başkanı A.Haşim BALTACI , kurum ve kuruluş yöneticileri,muhtarlar ve iş adamlarının katıldığı gecede elde edilen gelirler ile engelli vatandaşlar için aküler araçlar temin edilecek.

arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları,arnavutköy,arnavutköy muhtarları

Düzenlenen gecede açılış konuşmasını yapan Arnavutköy Muhtarlar Derneği Başkanı Hayri Pekçetin şunları söyledi, “Arnavutköy Muhtarlar Derneği olarak düzenlediğimiz geceye katkılarından ve desteklerinden dolayı Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy’a Arnavutköy Belediye başkanı A. Haşim Baltacı’ya Arnavutköy spor kulübü başkanı Aziz Kadakal’a ve geceye sponsorluk yapan bütün firmalara çok teşekkür ediyorum. Engelliler yararına düzenlediğimiz bu gecenin temel amacı muhtarların sadece nüfus cüzdanı ve ikametgâh kâğıdı veren bir kurum olmadığını da yansıtmaktı. İlçemizde yaşayan engelli kardeşlerimiz yararına böyle bir geceyi düzenlemekle  hayırlısı bir iş yaptığımıza inanıyorum. Bu vesile ile katılımlarından dolayı AK Parti Genel Başkan yardımcısı Abdülkadir Aksu’ya ve ilçe yöneticilerimize sanayicilerimize spor kulüp başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

AKSU :Taktir edilmeye değer bir çalışma

AKP Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu se Arnavutköy Muhtarlar Derneği Başkanı Hayri Pekçetin ve Arnavutköy köy ve mahalle muhtarlarının bu birlikteliği takdir edilmeye değer bir çalışma olduğunu söyledi.

_______________________Haber içeriğinin bir kısmı extrahaber .com’dan alınmıştır.

Benzer Haberler