SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet HaberlerBölgeden Haberler

Arnavutköy’de Güpegündüz Silahlı Çatışma

Arnavutköy Fatih Caddesinde bulunan Bank Asya önünde kimliği belirsiz iki grup arasında silahlı çatışma çıktı.
Çatışmada yaralı veya can kaybı olmazken çatışmanın tam ortasında kalan 13 yaşındaki çocuk şoka girdi ve Arnavutköy Devlet hastanesine kaldırıldı.

Arnavutköy Bank Asya şubesine para çekmek için gelen ve çatışma sırasında kurşunların arabasına isabet ettiği A.A. olayı şöyle anlattı; “Ben Arnavutköy Bank Asya şubesine para çekmek için gelmiştim. Arabamı da bankanın hemen önüne park ettim. Arabanın içinde oğlum beni bekliyordu bir anda silah sesleri duydum. Arkamı döndüğümde yoldan geçen bir arabanın içinden benim arabanın yanında bulunan bir yayaya ateş ediyorlardı. Yaya olan şahıs arabamı kendine siper yaptı ve ateş etmeye başladı. O sırada oğlumda arabanın içindeydi. Oğluma yatması için bağırdım. Birkaç el ateş ettikten sonra ateş açan arabadaki şahıslar hemen ordan uzaklaştı. Yaya olan şahısta bir arabaya bindi ve gitti. Kurşunlar arabama isabet etti çok şükür oğlumda bir şey yok” diye konuştu

Çatışmanın ortasında kalan 13 yaşındaki çocuk şoka girdi ve ambulans ile Arnavutköy Devlet hastanesine kaldırıldı. Arnavutköy polisi olay yerini inceleyerek olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haber: arnavutkoyden.com/Arif Sapmaz

Benzer Haberler