SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet Haberler

Gülşeker öğrencilerini askere uğurladı

Arnavutköy Gülşeker Rehabilitasyon merkezi vatani görevini yapmak üzere askere gidecek engelli öğrencileri için bir gece düzenleyerek öğrencilerini talnız bırakmadı.

Arnavutköy Gülşeker Rehabilitasyon merkezi Arnavutköy Bahar düğün salonunda askere gidecek engelli öğrencileri için bir gece düzenledi. Geceye Gülşeker Rehabilitasyon merkezi yönetim kurulu başkanı Mehmet Kantarkıran, Gülşeker Rehabilitasyon merkezi öğretmenleri, Arnavutköy Muhtarlar Dernek Başkanı Hayri Pekçetin ve muhtarlar, engelli öğrenciler ve aileleri katıldı.

Engelliler müzik eşliğinde eğlendi

Programda açılış konuşmasını yapan Gülşeker Rehabilitasyon merkezi yönetim kurulu başkanı Mehmet Kantarkıran öğrencilerini vatani görevlerini yapmak üzere hazırladıklarını belirterek, “Yıllardır bu öğrencilerimizle beraberiz. Birbirimize çok alışmıştık ama kısa dönemde olsa ayrılmak zorundayız. Her Türk erkeğinin yaptığı en şanlı görevlerinden biri olan vatani görevlerini yapacaklar. Bundan dolayı da oldukça mutluyuz. dedi. Programda konuşmanın ardından Gülşeker öğretmenlerinden biri olan Aysel Çobanoğlu öğrencilere hikaye anlattı. Daha sonra müzik eşliğinde engelli öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Askere gidecek öğrenciler öğrenciler ise şu isimler: Dursun Mataracı, Özcan Perçin, Savaş Aydemir, Adil Selamet, Hayrullah Kızmaz, Oktay Sonkaya, Hamit Yılmaz

Benzer Haberler