SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet Haberler

MHP Sahaya İndi

Milliyetçi Hareket partisi 3. bölge milletvekili adayları esnafı ziyaret ederek destek istedi


Arnavutköy Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fatih Babacan, 3. Bölge Milletvekili adayı Arzu Erdem, İsmet Güngör, Av. Zeynep Yaman ile Arnavutköy’e bağlı köy ve mahallerini gezerek vatandaşları ziyaret etti.

“İmarlar yıllardır kapalı”

Hacımaşlı köyü, Sazlıbosna ve Hadımköy esnafını ziyaret eden MHP adayları vatandaşlarla bir araya geldiler. Vatandaşlarla sohbet ortamında geçen toplantılar da konuşma yapan 3. bölge milletvekili adayı Zeynep Yaman konuşmasında ülkenin zor bir süreçten geçtiğini dile getirerek” Ülkemizin Milliyetçi Hareket Partisine ihtiyacı olduğunu görüyorum. Arnavutköy’de İmarların yıllardır kapalı olduğunu biliyoruz. Bu bölgenin insanı inşaat sektörü ile geçim sağlamaktadır. Ancak yıllardır kapalı olan imarlar vatandaşlarımızı çok zor durumda bırakmıştır. Bende bu bölge de avukatlık yaptığım için bu sorunları çok iyi biliyorum” dedi.

 

“Başörtüsünden nemalanıyorlar”

Ziyaretlerde konuşma yapan 3. bölge milletvekili adayı İsmet Güngör ise” Ülke gitti gidiyor. Amerika Irak’a bu iktidar zamanında girdi oradaki bacılarımız annelerimiz kan ağlıyordu bizi kurtarın demekten ziyade gelin kafamıza bir kurşun sıkın Amerikan çocuklarını taşımak istemiyoruz diyorlardı şimdi de Libya aynı konumda. Türkiye ‘de CHP ve AKP başörtüsünden yararlanıyorlar biri başörtüsüne karşı olanların oyunu alıyor diğeri ise başörtüsünü çözeceğim diyerek bundan nemalanıyor. Bu sorun çözülürse balon gibi ikisi de sönecektir. Birçok devlet kurumu özelleşti Yahudi ve Hıristiyan şirketleri kazanıyor ama benim esnafım kazanamıyor. İktidar bugün söylüyor yarın inkar ediyor” dedi.

 

“Öğrenciler mağdur oldu”

Mhp 3. bölge 8. sıra milletvekili adayı Arzu Erdem ise konuşmasında kendisinin de yıllardır esnaflık yaptığını dile getirerek, esnafların sorunlarını iyi bildiğini ifade etti. Son zamanlarda yaşanan sınav skandalına da değinen Arzu Erdem, “Sınav skandalı ile birçok öğrencimiz mağdur oldu. Bu öğrencilerin mağduriyetliği giderilemez. Günlerce çalışan didinen öğrencilerin hakları yenilmiştir” dedi. Milletvekili adayları Milliyetçi Hareket Partisinin broşürlerini dağıtarak vatandaşlardan destek istedi.

 

Arif Sapmaz /arnavutkoyden.com

 

Benzer Haberler