SON DAKİKA

Arnavutköyden Manşet HaberlerBölgeden Haberler

Türkan Şoray Arnavutköy’de Anaokulu Açılışına Katıldı

Artık gün geçtikçe gelişen Arnavutköy, yapılan yatırımlarla adından söz ettirmeye başladı.Son olarak Taşoluk’ta açılan ve ING Bank ve UNICEF ortaklığında gerçekleşen Ana Okulu  projesinin açılışına Unicef  İyi Niyet Elçisi olarak Türkan Şoray da katıldı.

Açılışa katılan Şoray, çocuklara ve eğitime verdiği önemi bir kez daha gösterdi ve “Çocuklar Türkiye’nin geleceğidir, sizleri çok seviyorum” diye oradaki çocuklara seslenirken; “Okul öncesi eğitime çok önem verin, aile eğitimi dışında hayata dair birçok eğitimin temeli burada atılıyor” diyerek de açılışa katılan velilere seslendi.

Çocukların yapmış olduğu gösterileri ilgiyle izleyen Şoray çocukları tek tek tebrik etti, onlarla kucaklaştı; büyük heyecan ve mutluluk duydu.

Açılışa ayrıca Unicef Türkiye Milli Komitesi Başkanı Prof. Talat Hamlan; Unıcef Türkiye temsilcileri ; ING Bank Genel Yönetim Kurulu Başkanı John Thomas Mc Carthy; İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Fatih Deniz; İlçe Kaymakamı Hürrem Aksoy ve Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürü Remzi İnanlı da bulunuyordu.

.

.

.

.

.

Benzer Haberler