SON DAKİKA

Arnavutköy-Spor Haberleri

Arnavutköy Belediyespor-Kocaelispor 2-2:olaylı maç!

Arnavutköy Belediyespor, ilk maçta sahasında 4-0 yendiği Kocaelispor’u Arnavutköy Hasan Doğan Stadı’nda ağırladı.Gergin bir ortamda oynanan maç 2-2 beraberlikle sonuçlandı.

 

Kalabalık bir seyirci grubu ile gelen konuk ekip Kocaelispor taraftarları ile Arnavutköy Belediyespor taraftarları arasında saha çevresinde sataşmalar yaşandı.Karşılaşmanın ilk yarısından sonra olaylar çıktı. Arnavutköy Belediyespor taraftarına ve oyuncularına Kocaalispor taraftarı tarafından su şişesi ve taş atıldığı görüldü.Arnavutköy Belediyespor taraftarının karşılık vermesi ile olaylar büyümeye başlarken saha çevresinde hazır bekleyen çevik kuvvetin müdahalesi olayların daha da büyümesini engelledi.

Maç sonrası soyunma odasından çıkamayan Kocaalispor futbolcuları daha sonra polis eşliğinde takım otobüsüne bindi. Kocaalispor futbolcularının takım otobüsüne Arnavutköy’den çıkışları esnasında da polis araçları eşlik etti.

54.dakikiya kadar Kocaelispor’un 2-0 üstünlüğü ile devam eden maçta Arnavutköy Belediyespor’un ilk golünün ardından maçın üstünlüğü Arnavutköy’e geçti.Dakika 74’te Kocaelispor oyucusu Sefa’nın 2. sarı kartı görerek oyundan atılması ile Kocaelispor mücadeleye 10 kişi devam ederken,90. dakikada Arnavutköy Belediyespor ikinci golünü de atarak skoru eşitlemeyi başardı.

KADROLAR

ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR

44 Anıl Tezcan, 2 Serkan Cinaz, 3 Sinan Kayhan, 4 Gür Ege Gürel, 5 Barış Keserci, 11 Ahmet Şen, 13 Samet Bektaş, 7 Mustafa Keskin, 8 Fatih Dalgıç, 22 Recep Serkan Çetintaş, 10 Mustafa Kaplan

YEDEKLER

1 Berkan Parlak, 14 Murat Kefeli, 9 Deniz Satılmış, 20 Atyaç Şahinkaya, 23 Sarper Salih, 16 Mehmet Resul

KOCAELİSPOR

53 Kılıçarslan Kopuz, 3 Kadir Öğe, 4 Murat Soner Başak, 37 Murat Tiraki, 2 Kadir Gezer, 41 Hamza Mutlu, 77 Sefa Narin, 7 Gökhan Şahin, 20 Burak Süleyman, 32 Sinan Pektemek, 78 Mert Yavuz

YEDEKLER

97 Volkan Mert, 6 Eray Doğan, 9 Murat Kolburan, 17 Aliberk Tetik, 21 Emirhan, 66 Tunahan Ergül, 71 Yasin Tektaş

 arnavutkoyden.com

Benzer Haberler