SON DAKİKA

Reklam

Arnavutköy ve Çatalca’da arsa yatırımı Türkanlar Gayrimenkul’den soruluyor

İstanbul’un ve belki de Türkiye’nin en büyük projelerine ev sahipliği yapan Arnavutköy ve Çatalca bölgesinde arsa ve tarla yatırımcısının uğrak yerlerinden Türkanlar Gayrimenkul, bu yıl da yatırımcılara kazanç vaat ediyor.

Yükselen enflasyon karşısında parasının değerini korumak veya değer kazandırmak isteyenler emlak yatırımına yönlenmeye devam ediyor. Özellikle büyük projelerin yer aldığı bölgeler bu yatırımlar için öne çıkarken son yıllarda özellikle Arnavutköy ve Çatalca bu yönü ile cazibe merkezi konumunda. İstanbul Havalimanı, Kanal İstanbul Projesi, Yat limanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi büyük projelere yakın yerlerden arsa almak isteyenlerin yıllardır güvenle alışveriş yaptığı gayrimenkul firmalarından birisi olan Türkanlar Gayrimenkul ise özellikle yüksek kazanç sağlayacak arsalar sattıkları konusunda iddialı olarak öne çıkıyor.

Firma sahibi Mehmet Türkan “Biz, Türkanlar Gayrimenkul olarak yıllardır Arnavutköy ve Çatalca’da yer sahibi yaptığımız müşterilerimize yüksek kazanç sağlamanın gururunu yaşayan bir firmayız. Her bütçeye uygun seçeneklerle arsa ve tarla imkanı sunuyoruz. ” diye konuştu.

İSTANBUL’UN YÜKSELEN DEĞERLERİ, ARNAVUTKÖY VE ÇATALCA NEDEN ÖNEMLİ

2009 yılında ilçe olmasının ardından Arnavutköy ,  29 Ekim 2018 tarihinde ilçe sınırlarında açılan havalimanı ile bölge turistik ve ekonomik anlamda gelişme kaydetti. Kanal İstanbul Projesi gibi dünya çapında büyük bir projenin de güzergahı konumunda bulunan ilçe yerli-yabancı tüm yatırımcılar için bir cazibe merkezi oldu. Çatalca ise , İstanbul’un batı sınırında  yüz ölçümü olarak İstanbul’un en büyük ilçesi konumundadır. Bölgeyi değiştirecek üç dev proje içinde ise kuzey Marmara Otoyolu projesi ve 3. Köprü ile Kanal İstanbul projeleri yer alıyor. İlçede yapılacak büyük kamu yatırımları senelerce bir tarım ilçesi konumunda olan Çatalca’yı, birdenbire gayrimenkul açısından da yatırımcıların dikkatini çeken bir bölge haline getirdi.

(sponsor içeriktir)

Benzer Haberler