SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköyden Manşet Haberler

Arnavutköy’de iki otobüs çarpıştı

Bayramın son gününde Arnavutköy’de iki özel halk otobüsü kafa kafaya çarpıştı. Kazada 1 kişi öldü, çok sayıda yolcu ise yaralandı.

Kaza, Arnavutköy – Hadımköy Yolu’nda öğle saatlerinde meydana geldi. İçerisinde yolcuların bulunduğu iki özel halk otobüsü, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kafa kafaya çarpıştı. Kaza yapan otobüslere ise, arkalarından gelen bir otomobil çarptı.

İlk belirlemelere göre kazada bir kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda yolcunun ise yaralandığı öğrenildi.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

http://youtu.be/4u1AGsdHY2s

BAYRAM ZİYARETİ KANA BULANDI

Kazada, eşi Şaban Altın ile birlikte oturan Zaliye Altın hayatını kaybederken, otobüs şoförleri Mehmet Tekin, Zeki Taylan ile bir yolcu yaralandı. Vatandaşlar tarafından kurtarılan Mehmet Tekin ile henüz ismi öğrenilemeyen bir yolcu kaldırıldıkları Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde, Zeki Taylan ise Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kazada hayatını kaybeden Zaliye Altın’ın kocası Şaban Altın, eşinin cesedi başında gözyaşı dökerek, “Eş dosta bayram ziyareti için evden çıkmıştık. Otobüse bindik. Otobüsle birden bire çarpıştık. Bize çarpan otobüsü görmedim. Eşimle beraber arka koltukta oturuyorduk. Kazanın etkisiyle eşim koridora fırladı. Daha sonra otobüsten kendimiz dışarıya  çıkardık” dedi. Zaliye Altın’ın cesedi yapılan incelemenin ardından Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Benzer Haberler