SON DAKİKA

ArnavutköyBölgeden HaberlerVideo Galeri

Arnavutköy’de kreşe giden kız çocuğu güpegündüz kaçırıldı

Arnavutköy’e bağlı Çilingir Mahallesi’nde kreşe giden 5 yaşındaki Nazlı İ. isimli çocuk güpe gündüz eğitim gördüğü okulun bahçesinin dışından, servise binerken kaçırıldı.

Arnavutköy’e bağlı Çilingir Mahallesi’nde kreşe gitmekte olan 5 yaşındaki Nazlı İ. isimli çocuk güpe gündüz eğitim gördüğü okulun bahçesinden kimliği belirsiz üç erkek iki kadın tarafından kaçırıldı.

5 yaşındaki Nazlı İ.’ın babası ile birlikte Sazlıbosna Mahallesi’nde yaşadığı ve ebeveynlerinin boşanma aşamasında olması nedeni ile ayrı yaşadıkları bildirildi.

ÖĞRETMENİN ELİNDEN ZORLA ALDILAR

Görgü tanıklarının ifadesine göre, küçük kızın annesi de dahil 5 kişilik bir grup tarafından okul bahçesine alınmadığı için dışarıda olan servis yanından kaçırıldı. Bu esnada Nazlı İ.’nin, onu teslim etmek istemeyen ve direnen öğretmeninden zorla alındığı ,çocuğun bu esnada ağladığı iddia edildi.

Konu ile ilgili olarak konuşan baba Yaşar İlkbaş, “Çocuğumdan haber alamıyorum, nerede olduğunu bilmiyorum. Boşanma aşamasında olduğum eşimin ve ona yardım eden kişilerin kaçırdıklarını düşünüyorum, kamera kaydında da annesini teşhis ettim” dedi.

arnavutkoyden.com/ Engin Akpınar

Benzer Haberler