SON DAKİKA

ArnavutköyVideo Galeri

Arnavutköy’de maske takan hırsızlar boş durmuyor

Ne virüs ne kamera hırsızları durdurmaya yetmiyor. Ayakkabı hırsızı bir kişi, yüzüne taktığı cerrahi maske ile Arnavutköy’de bir binaya girdi.

Asansörü kullanarak en üst kat kadar çıkan hırsız, gözüne kestirdiği ayakkabıları üzerindeki penyenin içine koyarak çaldı. Tüm bu anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Ayakkabı hırsızlığı, dün gece Arnavutköy Merkez Mahallesi’ndeki 4 katlı bir binada meydana geldi. Bina girişinde ve bütün katlardaki güvenlik kameralarına aldırış etmeyen ayakkabı hırsızı, gece yarısından sonra apartmana girdi. Yüzündeki cerrahi maske ile binaya giren hırsız, yorulmamak için asansörü kullanmaktan da çekinmedi. Asansörle binanın en üst katına kadar çıkan hırsız, tüm dairelerin kapı önlerindeki ayakkabıları kontrol etti. Markasına ve yeni olup olmadığına baktığı ayakkabılardan gözüne kestirdiklerini üzerindeki tshirtinin içine koyan hırsız, o anları kaydeden güvenlik kameralarına bile aldırış etmedi. Çaldığı ayakkabılarla binadan ayrılan hırsızın görüntüleri o anları izleyenlere pes dedirtti.

Benzer Haberler