SON DAKİKA

Arnavutköy-Spor Haberleri

Arnavutköyspor’a yeni Lokal

arnavutkoysporklubbina

Arnavutköyspor kulübü önümüzdeki günlerde yeni lokal binasına taşınmak için gün sayıyor. Kulüp Başkanı Aziz Kadakal, Arnavutköy’e  ve Arnavutköyspor’a her yönüyle muhteşem denilebileceği bir kulüp lokali kazandırmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını belirtti.

Yeni Lokal

Arnavutköyspor nihayet yeni lokaline kavuşuyor. Arnavutköyspor kulüp Başkanı bölgenin en sevilen ve  saygın işadamlarından Aziz Kadakal halka ve taraftara verdiği sözlerden birini daha yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyor. Daha önce yaptığı açıklamalarda Arnavutköyspor’un sahipsiz kalmayacağını, Başkan seçildiği takdirde ise kulübe bir otobüs ve modern bir kulüp lokali kazandıracağını açıklayan  Kadakal sözünü tutarak Arnavutköyspor’a bir otobüs kazandırdı. Şimdi ise yeni kulüp binasını Arnavutköyspor’a kazandırıyor. Kadakal, Arnavutköy’ün en işlek caddelerinden biri olan Mehmet Akif Ersoy caddesi üzerinde bir buçuk katlı, içerisinde her türlü konforun düşünüldüğü toplam alanı yaklaşık 600m2 olan lokal binasını Arnavutköy’e ve Arnavutköysporlu taraftarlara kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Açılışa Halkımız davetlidir

Hizmete açılması için gün sayan Arnavutköyspor lokalinin açılışına Arnavutköy ve Arnavutköyspor taraftarlarına yakışır bir açılış töreni düzenleyeceklerini söyleyen Başkan Kadakal, bir aksilik çıkmazsa sanat dünyasının, siyaset dünyasının ve spor camiasının en ünlü simalarını açılışa davet edileceğini belirtti.
Kadagal “20 Kasım Cuma günü saat 14.00’da Arnavutköyspor lokalimizin açılışı yapılacaktır bütün halkımızı davetlidir. Açılış törenimiz Mavi Karadeniz Tv’den canlı olarak yayınlanacaktır. Ayrıca Çarşamba günü Arnavutköyspor ve Nurtepespor arasında liderlik maçı var. Bu maçada basın mensuplarını ve halkımızı davet ediyoruz “dedi

arnavutkoysporklubbina

Benzer Haberler