SON DAKİKA

ArnavutköyArnavutköy-Spor HaberleriArnavutköyden Manşet Haberler

Askoder Sazlıbosna’da Kahvaltıda Biraraya Geldi

ASKODER tarafından düzenlenen  17. kahvaltılı toplantı Sazlıbosna Köyü İlköğretim Okulunda yapıldı.

Vorne İleri Kalıpçılık  Ömer İLERİ’nin ev sahipliğinde gerçekleşen  ve Sazlıbosna İlköğretim Okulunda Okul müdürleri, İlköğretim öğrencileri, Okul aile birliği başkanları, veliler ve Yerel Basın Mensuplarınında katılımları ile yapılan kahvaltıya İl Müdürü Av. Numan Güzey onur konuğu olarka katıldı.

ASKODER Tam Kadro

Toplantıya İlçe Kaymakamı S.Hürrem AKSOY, İl Gençlik ve Spor Müdürü Av. Numan GÜZEY, ASKODER Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeler, Spor Dostları Yürütme Kurulu Başkanı Sn. A.Rasim TÜKEK,
Arnavutköy Sanayici ve  İş Adamları Derneği (İASİAD) Başkanı Boğazköy İlköğretim Okulu Spor Dostumuz Sn. Kenan ŞAHİNLER,
Hadımköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Sn. Hüseyin BOZDAĞ, Milten Holding    Sahibi Sn. Cemil ÖKTEN,
Salcano Bisiklet Sahibi Sn. Salih AKGÜL, Özkudal Kauçuk Sahibi Sn. Salih FIRINCI, Kemiteks Kimya Sahibi Sn. Öner TAŞ, Artaç Madeni Eşya Sahibi Sn. Ayhan ERKAN, Seyidoğlu Pastaneleri Sahibi Sn. Necati GÖKSU, Alkoy Mutfak Eşyaları Sahibi Sn. Mustafa ŞAHİN Okul müdürleri, İlköğretim öğrencileri, Okul aile birliği başkanları, veliler ve Yerel Basın Mensuplarını katıldı.

“Proje Tüm Türkiye’ye Yayılmalı

İl Gençlik ve Spor Müdürü Av. Numan GÜZEY konuşmasında, bugüne kadar boyle farklı, her kesime hitap eden bir projeye denk gelmediklerini, bu projenin İstanbul İlçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlamak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. İlçe Gençlik ve Spor Müdürleri ile yapılacak olan toplantıda ASKODER Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Arif DEDE ve Başkan Yardımcısı Sn. Halil ŞAHİN’i seminer vermeye davet etti. Güzey projeye tam destek vereceklerini ve yaygınlaşması için en üst makamlara kadar çıkacaklarını dile getirdi.

 

 http://istanbul.gsb.gov.tr

Benzer Haberler