SON DAKİKA

ArnavutköyBölgeden HaberlerGüncel Haberler

Kaçırılan işadamının aracı Arnavutköy’de yanmış halde bulundu

İstanbul İli Bayrampaşa İlçesi’nde tekstil işiyle uğraştığı öğrenilen işadamı Kenan Kırmaç ve şoförü olduğu söylenen Özcan Demir 10 Kasım akşamı kimliği belirsiz kişilerce kaçırıldı.

Arnavutköy’de görgü tanığı bir minibüs şoförünün ihbarı üzerine emniyet harekete geçti.Minibüs şöförünün ormanlık alana iki kişinin zorla götürüldüğü bilgisi ile yapılan aramada Kırmaç’a ait otomobil dün sabah yakılmış halde bulundu. Kırmaç’ın ayakkabıları ve gözlükleri de olay yerinde olduğu ve üzerinde de kan izine rastlanıldığı belirtildi.Kırmaç ve Demir’in aileleri kaçırılan yakınlarının hayatlarından endişe ettiklerini ifade ettiler.

Tekstil işiyle uğraşıyordu.

Bayrampaşa’da tekstil işiyle uğraşan Kenan Kırmaç, bir süre önce alacaklı olduğu kişilerle tartışmıştı. Evli ve iki çocuk babası olan Kırmaç, önceki akşam en son saat 20:30 sıralarında evindeydi. Daha sonra evinden çıkan Kırmaç’ın durumuyla ilgili bilgiyi ise emniyete Arnavutköy’de minibüsçülük yapan bir minibüs şoförü verdi.

Arnavutköy’de ormanlık alanda görüldüler.

Görgü tanıığınn emniyete verdiği bilgiye göre, önceki akşam 21:30 sıralarında kimliği belirsiz bir kaç kişi, iki kişiyi ormana doğru zorla götürmeye çalışıyordu. Gelen ihbar sonası emniyet ekipleri harekete geçti.Sabah ise Kırmaç’a ait otomobil yakılmış halde Arnavutköy’de Domuz Deresi mevkiinde bulundu. Başka bir alanda ise Kırmaç’ın ayakkabıları ve gözlükleri bulundu. Olay yerinde yoğun bir kan lekesi görüldü.(haberdemi.com)

Benzer Haberler