SON DAKİKA

Arnavutköyden Manşet HaberlerBölgeden Haberler

MHP Arnavutköy’de Ahmet Kılıç Belediye Başkan Aday Adayı

MHP Arnavutköy İlçe Başkanlığına Ahmet Kılıç Arnavutköy Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu.


Ahmet Kılıç Arnavutköy Belediye Başkanlığı için MHP’den aday adayı olduğunu açıklayarak resmi başvurusunu MHP Arnavutköy ilçe başkanlığına yaptı.

MHP İlçe başkanlığında bir süre İlçe Başkanı Fatih Babacan ile görüşen Ahmet Kılıç başvuru sonrası bir açıklama yaparak, “Arnavutköy gelişmekte olan bir ilçemiz. Ancak bir takım eksiklikler mevcuttur. Bunları vatandaşlarımızda dile getiriyor, bire bir bizde bunların tespitini yapıyoruz. Arnavutköy’ün modern bir şehre kavuşması için mutlaka MHP’nin Arnavutköy’de mutlaka iktidar olması gerekmektedir. Bende Arnavutköy Belediye Başkanlığı için başvurumu yapmış bulunmaktayım. Arnavutköy’e ve partimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Daha sonra bir konuşma yapan MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Fatih Babacan aday adaylığı sürecinde Ahmet Kılıç’a başarılar diledi.

Ahmet Kılıç Kimdir?

1969 Kayseri Develi doğumlu olan Ahmet Kılıç, ilk ve orta öğretimini Develi’de tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesini tamamlayan Kılıç, 1992 – 1995 yılları arasında Kayalar İnşaat Tepe Grubu tarafından yapılan göçmen konutları projesinde yer aldı. 1995 yılında Bolluca Belediyesinde 14 yıl Fen ve İmar işleri müdürlüğü görevini yürüten Ahmet Kılıç, Belde belediyesi olan  Bolluca Belediyesinin kapatılarak Arnavutköy Belediyesine bağlanması sonucu Arnavutköy Belediyesinde çalışmaya başladı. Kamu kurum ve kuruluşlarında performans yönetimi ile ilgi seminerlere katılan Kılıç, Arnavutköy Belediyesinin performans yönetimi ile ilgili birimin oluşmasına öncülük etti. Orta derece de İngilizce bilmekte olan Kılıç evli ve 4 çocuk babası.

Arif Sapmaz/arnavutkoyden.com

Benzer Haberler