SON DAKİKA

ArnavutköyBölgeden Haberler

Sazlıbosna’da bir kişi kendini vurarak intihar etti

Arnavutköy İlçesi’ne bağlı Sazlıbosna’da bu sabah saatlerinde bir kişi intihar etti.“Ali abi ben intihar ediyorum…” diye arkadaşına mesaj yazan Olgun Durmuş kafasına dayadığı silahı ateşledi ve yaşamına son verdi.

Ali abi ben intihar ediyorum…” diye arkadaşına mesaj yazan Olgun Durmuş kafasına dayadığı silahı ateşledi ve yaşamına son verdi. İntihar etmeden birkaç saat önce de sosyal medya hesabından “Birilerinin ölümü, birilerinin yaşamasına bağlıdır” mesajını paylaşmıştı.
Olay bugün sabahın erken saatlerinde Arnavutköy’e bağlı Sazlıbosna Mahallesi’nde yaşandı. Sazlıbosna Baraj gölünün kenarına çektiği kamyonetinde sabaha kadar oturan Olgun Durmuş isimli vatandaş, sabah 6.30’da çalışma arkadaşına yazdığı intihar mesajının ardından kafasına 1 el ateş ederek yaşamına son verdi. Olay yerine gelen Durmuş’un arkadaşları, son zamanlarda arkadaşlarının bazı ekonomik sorunları olduğunu, ancak intihar etmeyi düşündüğünü tahmin etmediklerini söyledi.

Olay yerine gelen gelen polis ekipleri 59 YU 408 plakalı kamyonetin etrafında ayrıca 3 mermi fişeği daha tespit etti. Polisin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor. Hadımköy’de ikamet ettiği öğrenilen ve 56 yaşındaki Durmuş, evli ve 1 çocuk babasıydı.

arnavutkoyden.com/ Taylan Ergün

Benzer Haberler