SON DAKİKA

Diğer

Arnavutköy POMEM’den Komiser Yardımcısı Trafik Kurbanı

kaza1Bolu’da meydana geldiği bildirilen  trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı.Ölenlerden M.Özer Şahin’in komiser yardımcısı olduğu belirlendi.

TEM otoyolunda İstanbul’da Ankara istikametine gitmekte olan Saniye Zehra Şahin yönetimindeki, 38 UK 238 plakalı otomobil, Ziya Şark Sofrası girişinde, otoyulun kenarında park halinde duran Mehmet Ali Maden’e ait olduğu bildirilen 34 GZB 52 plakalı tankere arkadan çarptı.
Kazada, otomobil sürücüsü  Saniye Zehra Şahin ile kardeşi Komiser Yardımcıs Muhammet Özer Şahin (26) olay yerinde, Muhammet Özer Şahin’in eşi Selma Şahin’de yaralı olarak kaldırıldığı Gerede Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Yaralanan çocuğun da 2 yaşındaki kızları Zeynep Zelal Şahin olduğu tespit edildi.

bolu kazaKazada hayatını kaybeden ve İstanbul Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde komiser yardımcısı olarak görev yaptığı öğrenilen Muhammet Özer Şahin’in, otomobilde bulunan beylik tabancası, jandarma ekiplerince teslim alınırken, otomobilde bulunan bir cep telefonu ile de komiser yardımcısının yakınları aranarak, kazayla ilgili bilgi verildi.
Tanker sürücüsü, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

kaynak:bolununsesi.com

Benzer Haberler