SON DAKİKA

Arnavutköy

Arnavutköy’de Trafik Kazasında Bir Çocuk Öldü

Beytullah Ayan kazada vefat etti

Anneannesi Hanife Aydın’ın elinden kurtularak yola atlayan Beytullah Zeyit Ayan (6), yoldan geçen bir minibüsün altında kalarak, feci şekilde can verdi. Olayda hayatını kaybeden minik Beytullah’ın,dün doğum gününü kutladığı bildirilirken, önümüzdeki hafta sünnet olacağı öğrenildi.


Anne sinir krizi geçirdi

Olay dün, Arnavutköy Haraçcı-Hadımköy yolu üzerinde saat 10.30 sıralarında meydana geldi. A.C.’nin yönetimindeki yolcu minibüsü, anneannesinin elinden kurtularak yola çıkan Beytullah Zeyit Ayan’a çarptı. Yaklaşık 20 metre sürüklenen minik Beytullah olay yerinde feci şekilde can verdi. Evlerinin kapısının önünde Minik Beytullah’ın öldüğünü anlayan yakınları sinir krizleri geçirdi. Dışarıda kötü haberi alan Beytullah’ın annesi Nebahat Ayan hemen eve koştu. Sinir krizleri geçiren anne Ayan çocuğunun ölmesi nedeniyle anneanne Hanife Aydın’ı suçladı. Anneanne Hanife Aydın’ın ise “Beytullah beni katil ettin” demesi yürekleri parçaladı.

arnavutkoy_kaza_cocukAnneannesinin elinden aniden fırladı

Beytullah Ayan ile Anneannesi Hanife Aydın’ın misafir uğurlamak için yol kenarına çıktıklarını belirten bir görgü tanığı olayı “Zavallı çocuk bir anda anneannesinin elinden fırladı. O esnada yokuş yukarı hızla çıkan bir minibüs çocuğa çarptı” diye anlattı.
Diğer bir gögrü tanığı ise “misafirler araca bindiğinde çocukla anneannesi aracın arkasındaydı,çocuk biranda aracın arkasından karşıya fırladı.karşıdan gelen servis aracı da çarptı” diye konuştu.

Kaza yapan aracın sürücüsü A.C. sorgulanmak üzere karakola götürüldü.

—————————————————————————————————

11 Temmuz 2009-Güncelleme
Toprağa verildi
7 yaşındaki Beyttullah’ın cenazesi,
Arnavutköy hastanesinden alınarak Haraççı merkez camine getirildi.
Küçük Beytullah Zeyit Ayan, burada kılınan cenaze namazından sonra
Haraççı mezarlığına defnedildi.
---------------------------------------------------------------------------------

Benzer Haberler