SON DAKİKA

Arnavutköy-Spor Haberleri

Arnavutköy Belediyespor’dan Farklı Skor

Arnavutköy Belediyespor gol şov yaptı!
Arnavutköy Belediyespor gol şov yaptı!

2006 yılında kurulan ve bu sezon ilk defa A Takımı ile mücadele ettiği 2.Amatör kümedeki son maçında Arnavutköy Belediye Spor rakibi Karaağaç sporun filelerine gol olup yağdı.

Geçtiğimiz haftalarda oynadığı maçlarla 1.Amatör Lige çıkmayı garantileyen Arnavutköy Belediye Spor kendi evinde oynadığı ligin son maçında konuk ettiği Karaağaç Sporun ağlarını 9 golle havalandırdı.Arnavutköy Hasan Doğan stadında düzenlenen maç saat 14:00’de başladı.Arnavutköylülerin yoğun ilgi ile izlediğii maçta grupta iddiası kalmayan Karaağaç Spor fazla varlık gösteremedi.Başından sonuna kadar tempolu bir şekilde devam eden maçın ilk yarısında 4 gol atan Arnavutköy Belediye Spor 2. yarıdada baskısını sürekli artırırken rakibine hiç pozisyon fırsatı vermedi.

Arnavutköy Belediye Spor
Arnavutköy Belediye Spor

İkinci yarıda gelen 5 golle birlikte 9-0 gibi farklı bir skorla 1.Amatöre çıkan Arnavutköy Belediye Spor maç sonunda şampiyonluk turu attı.Gol yağmuruna dönen maçta Arnavutköy Belediye Sporun gollerini Müjdat (2) Gökhan (3) Sinan(1) Mehmet(2) ve Soner (1) attı.Sahada tek yürek olan sporcuların şampiyonluk formaları ise maç sonunda maçı izlemeye gelen protokol üyeleri tarafından paylaşıldı.

Haşim Baltacı futbolcularla
Haşim Baltacı futbolcularla

Bu başarının elde edilmesinde büyük emekleri olan Adnan ve Bahri Hocalarını omuzlarına alan futbolcular daha sonra soyunma odalarına geçerek 1. Amatöre çıkmanın mutluluğunu doyasıya kutladılar.Oyuncuları soyunma odasına gelerek kutlayan Arnavutköy Ak Parti İlçe Başkanı ercan Üner ve  Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı futbolcuların tezahüratları ile karşılandılar.Futbolcuları tek tek tebrik eden Üner ve  Baltacı yeni dönemde de Arnavutköylü sporcuların yine büyük başarılara imza atacağına inandıklarını söylediler.

Benzer Haberler