SON DAKİKA

Arnavutköy-Spor Haberleri

Arnavutköy Muhtarlıklar Arası Futbol Turnuvası Yapıldı

arnavutköy muhtarlıklar arası futbol turnuvasıASKODER’in düzenlediği Arnavutköy Muhtarlıklar Arası Futbol Turnuvası finalinde, futboldan ziyade sunduğu dostluk,hoşgörü ve sevgi gösterisi ile turnuvaya damgasını vurdu. Rakiplerini eleyerek finale kalan Yeniköy Muhtarlığı, final maçında Sazlıbosna Muhtarlığı’nı 1-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu

Final maçını izleyenlerin karşılıklı tezahüratları maçın keyifli bir ortamda geçmesini sağladı. Arnavutköy Kaymakamı Hürrem AKSOY maçın ardından kısa bir konuşma yaptı. Sporun dostluk ve kardeşlik için bir köprü bir araç olduğunu ifade eden AKSOY, “Bugün bizi en çok mutlu eden olay sevgili halkımızın sporu dostluk ve kardeşlik olarak idrak etmiş olması ve bu şuurla hareket etmesidir. Bu bizi çok duygulandırdı ve uzun zamandır hasret kaldığımız manzarayı gösterdi. Bu güzelliği bize yaşatan herkese teşekkür ederim. Ayrıca bu turnuvanın mimarı olan ASKODER’e de şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi yürekten tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Turnuvayı birinci olarak bitiren Yeniköy Muhtarlığı‘nın ardından, Sazlıbosna Muhtarlığı ikinci ve Baklalı Köyü Muhtarlığı ise üçüncü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ödülünü Durusu-Zafer Mahallesi Muhtarlığı aldı.

kaynak:http://www.arnavutkoy.gov.tr

Benzer Haberler