SON DAKİKA

ModaReklam

Sandalet seçerken nelere dikkat etmeli? İşte tatil için sandalet modelleri

Tarih boyunca hep kullanılan ve en eski ayakkabı tasarımlarından biri olarak bilinen sandaletler açık havaya uygun ayakkabılar arasında yer alıyor. Yazın gelmesi ile ve tatil planlarının hızlanması ile ise hangi sandaleti tercih etmeli sorusu öne çıkıyor.

Sandalet seçiminde öncelikle sandaletini nereye giderken kullanacağını göz önünde bulundurmalısın. Çünkü kadınlar için üretilen modellere baktığında taşlı, düz, topuklu olmak üzere pek çok seçenek bulunur.

Sandalet seçerken sandaletlerin giyim tarzın ile uyumlu olmasına özen göstermelisin. Böylece daha şık ve göz alıcı kombinler elde edebilirsin.

Genellikle herkes en rahat ve en şık duran sandaletleri seçmek ister. Ancak her model bu iki unsuru bir arada bulunduramaz ve bu noktada model seçeneği biraz daha kısıtlanır. Çünkü bazı rahat sandaletler daha kaba bir yapıya sahip olabilir. Dolayısıyla seçim yaparken buna dikkat etmende fayda var.

Zandalet‘in rahat ve yeni nesil sandaletleri öne çıkıyor

Yazlık sandalet seçimi yaparken renk tercihi olarak ten rengin ile uyumlu sandaletleri seçmen senin için avantaj sağlar. Bu soft renk seçimi her kıyafet için ayrı bir sandalet almak zorunda olmanı engelleyecektir.

Bu sayede daha estetik bir görünüm elde edebilirsin. Bir sandalette yer alan ve dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de bant genişliği ve bu bantların konumudur. Çünkü bu bantlar ayağının rahatlığını, ayaklarının ve bacaklarının nasıl göründüğünü etkilemektedir. Eğer sandaletin bantları ayak bileğine yakın olacak şekilde konumlandırılmış ise bu görüntü bacak boyunu keser ve normalden daha kısa görünmene sebep olur. Dolayısıyla sandalet satın alırken bu hususa mutlaka dikkat etmelisin.

 

Rahat ve ergonomik sandalet modelleri

Sandalet ModelleriZandalet.com bünyesinde bulunan “Geasbrand” sandaletleri işte bu nedenle tercih edebileceğin sandaletlerin başında geliyor. Rahat ve ergonomik sandaletler üreten Geasbrand, ayağın doğal şeklinden daha dar kalıplar yerine, vücut ağırlığını ayaklara eşit olarak dağıtan ve ayaklara rahat bir hareket alanı sağlayan iç tabanları kullanıyor. Ayaklar tüm vücut ağırlığını taşır. Ayağın bu yükü abzorve edebilmesi için en azami şekilde desteklemek gerekir. Geasbrand sandaletler mükemmel denge dağılımı ile bunu mümkün kılar.

Yazlık kadın sandaletleri

Benzer Haberler