SON DAKİKA

Arnavutköy-Spor Haberleri

Arnavutköyspor’da Yönetim Toplantısı

arnspor_toplYeni yönetim olrak ilk toplantısını gerçekleştiren Arnavutköyspor, geleceğe yönelik planlarıyla tazelnemiş bir kulüp görüntüsü çizdi.

Arnavutköyspor Başkanı Aziz Kadakal ve yeni yönetimin işbaşı yapmasıyla, kulüp yeniden şevkle hareket etmeye başladı.

Önümüzdeki sezona oldukça iddialı hazırlanan ve hedeflerini 3. lig olarak belirleyen Arnavutköyspor, ilk yönetim toplantısını geçtiğimiz hafta sonu yaptı. Durusu Park Otel’de yemekli olarak düzenlenen ve yönetimin tam kadro hazır bulunduğu toplantıda, kulübün geleceğine dair projeler görüşüldü. Toplantıda, kulübün gelecek yılki bütçesi, kulüp gelirlerinin görüşülmesi, yeni kulüp binası için yer temini ve düzenlenmesi, üye aidatlarının belirlenmesi, transfer komitesinin kurulması ve yönetim listesinin tekrar oluşturulması görüşüldü.

Hak ettiği değeri görecek

Arnavutköyspor’un önemli yerlere geleceğine dikkat çeken Kulüp Başkanı Aziz Kadakal, 30 yıla yakın zamandır Arnavutköy’de oturduğunu ve artık Arnavutköy’ün bir parçası olduğunu, bu manada da Arnavutköyspor’a elinden gelen her türlü fedakarlığı yaparak bu bölgenin isminin duyulmasında önemli rol oynayacaklarını belirtti. Kadakal ayrıca, “Arnavutköyspor’u önümüzdeki yıllarda daha iyi yerlerde göreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kulübümüzün en büyük eksikliklerinden biri olan ulaşım sıkıntısını kulübe yeni bir otobüs alarak giderdik. Bundan sonraki süreçte yeni bir kulüp binasını Arnavutköyspor’a kazandıracağız. Birlikte bu yola çıkan yönetimdeki arkadaşlarıma da gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

kaynak :gercekyayin

Benzer Haberler